Zdjęcia

Marcin Maciejewski

Urodzony 12 kwietnia 1986 roku w małym mieście Barlinek. Wychował się w naprawdę małej wiosce z dala od głównych dróg o nazwie Sarnik, gdzie miał całą swoją rodzinę i przyjaciół.

Marcin poszedł do zerówki w wieku sześciu a do szkoły w wieku siedmiu lat. Wychowany w wierzącej rodzinie, chodził do kościoła w każdą niedzielę. Ale wszystko uległo zmianie, jego wiara uległa zmianie, w wieku 12 lat. W tedy to zaczął oddalać się od kościoła i coraz bardziej zatracać w muzyce. Zaczynając od muzyki popowej słyszanej w radiu, następnie odnalazł swą miłość w muzyce grunge. W wieku 14 lat kupił swoją pierwszą akustyczną gitarę. Był to polski Defil i bardzo polubił fakt, że ów gitara była z roku 1986. Instrument ten miał bardzo gruby gryf a struny były wysoko lecz to nie przeszkodzi w miłości do gry. Po roku czasu jego tata dał mu elektryczną gitarę basową, ale to nie było to. Nie zaliczył ostatniego roku gimnazjum i pozostał w nim na kolejny. To był rok gdy poznał Daniela G. W tedy gitarzysta ale po kilku miesiącach wspólnego grania zaczął grać na basie. W roku 2003 ich drogi się rozeszły, Marcin poszedł do szkoły w Barlinku a Daniel do Choszczna.

Tego samego roku znalazł gitarzystę, z którym grywał, ale to nie było to. Chciał on być główną gwiazdą lecz to było marzeniem Marcina również. W marcu 2004, otrzymał list od Daniela. W nim przeczytał coś, czemu odmówić nie mógł. Daniel w raz ze swoim kuzynem zakładali zespół a Marcin miał być w nim gitarzystą oraz wokalistą. Zespół nazywał się Direct Access. Daniel grał na basie, jego kuzyn Łukasz K. na klawiszach, Bartek W. na perkusji a Marcin robił swoje. Coverowali kilka znanych zespołów oraz grali własne kawałki. Po pewnym czasie Łukasz zaczął grać na perkusji, znaleźli też Tomasza M. na gitarę i Marcin wydawał się być zbędny. Nazwa zespołu została zmieniona na Simberline. Kilka miesięcy nie minęło i otrzymał zaproszenie na koncert nowego składu zespołu. Znudzony robieniem niczego… poszedł na ten koncert. Zespół miał wielkie plany aby w kilku utworach zagrał z nimi inny perkusista, ale koleś się wycofał tuż przed koncertem. Marcin został poproszony przez Daniela by uratować dzień i zagrać kilka swoich utworów z nimi. Po dosłownie kilkuminutowej próbie za sceną i boom rock ‚n’ roll powrócił. Następnie powrócił na dobre do zespołu, choć początkowo nie grał na gitarze. Po pewnym czasie, tylko śpiewu, powiedział że druga gitara by się przydała. Gitarzyście Tomaszowi się to nie spodobało i zespół się ostatecznie rozpadł w 2006 roku.

To był koniec edukacji szkolnej dla Marcina, tułał się od jednej pracy do drugiej, oraz z jednego miasta do drugiego. Przez ponad rok mieszkał w Szczecinie i grał w tedy nawet z Danielem ale nie założyli żadnego zespołu. Muzyka w nim zaczęła umierać z roku na rok i prawdziwe życie go dorwało. Ale czy na pewno? W roku 2016, dziesięć lat po rozpadzie zespołu, nagrał album o nazwie „Since The Dawn Of Time” z 12 utworami, 12 kawałków Simberline, napisanych na nowo ze zmienioną aranżacją.

Tak pomyślał, że zamknie przeszłość ale czy to mu się udało?

O Mnie

Mam na imię Marcin i jestem wokalistą, gitarzystą, kompozytorem oraz autorem tekstów.Zajmuje się również nagrywaniem „dźwięku”, w czym co nazywam Home Recording Studio® (co oczywiście jest jedynie tłumaczeniem domowego studio nagraniowego).

Linki do innych stron:

Facebook

Twitter

Instagram

YouTube

O Stronie

Strona internetowa jest prowadzona osobiście przez Marcina Maciejewskiego. Wszystkie umieszczone na niej materiały są autorstwa Marcina Maciejewskiego lub zostały jego osobie udostępnione przez innych autorów, których to nazwiska znajdują się pod danymi materiałami. Wszystkie aktualizacje również są przez niego wprowadzane osobiście.

Dane Kontaktowe