Zdjęcia

Marcin Maciejewski Home Recording Studio®

Fenomen nagrywania w domu dla muzyka nie jest niczym obcym. Niegdyś nagrywano wszystko na taśmy, gdy ktoś miał taką możliwość to mógł nagrywać nawet wiele ścieżek naraz. Ja moją przygodę z nagrywaniem w domu rozpocząłem już dawno, lecz nagrania nie były dla mnie satysfakcjonujące i służyły jedynie jako materiał „sprawdzający”, czy może lepiej powiedziawszy „testowy”, aby sprawdzić swoje umiejętności w grze oraz śpiewie.

Po wielu latach doszlifowałem nagrywanie w domu do takiego stopnia aby móc powiedzieć na mój sprzęt „Studio”. Sprzęt jakiego używam do tego celu jest bardzo podstawowy, nie będę podawał szczegółowych nazw (za reklamę mi nikt nie płaci) ale używam takich rzeczy jak:
Mikrofon kierunkowy, mikrofon kondensatorowy (USB), mikser, karta dźwiękowa zewnętrzna (USB) i MacBook.

Do tego ostatniego długo dojrzewałem, gryzłem tynki by nie kupować bo zwykły komp na Windowsie jest idealny do wszystkiego. Nie! Nie jest! Wszystkie moje koszmary z opóźnieniem dźwięku podczas nagrywania zniknęły na (dosłownie) starym Mac’u.

Czy jestem amatorem w tej dziedzinie? Tego bym akurat o sobie nie powiedział. Nagrywam jednak jedynie hobbistycznie i nie zawodowo. Nie pobieram za to pieniędzy więc w żadnym wypadu się nie nazwę profesjonalistą.

A kiedyś otworzę własne profesjonalne studio!

O Mnie

Mam na imię Marcin i jestem wokalistą, gitarzystą, kompozytorem oraz autorem tekstów.Zajmuje się również nagrywaniem „dźwięku”, w czym co nazywam Home Recording Studio® (co oczywiście jest jedynie tłumaczeniem domowego studio nagraniowego).

Linki do innych stron:

Facebook

Twitter

Instagram

YouTube

O Stronie

Strona internetowa jest prowadzona osobiście przez Marcina Maciejewskiego. Wszystkie umieszczone na niej materiały są autorstwa Marcina Maciejewskiego lub zostały jego osobie udostępnione przez innych autorów, których to nazwiska znajdują się pod danymi materiałami. Wszystkie aktualizacje również są przez niego wprowadzane osobiście.

Dane Kontaktowe